• Izdavam stan vo Karpos 1
  • Izdavam stan vo Karpos 1
  • Izdavam stan vo Karpos 1
  • Izdavam stan vo Karpos 1
  • Izdavam stan vo Karpos 1
  • Izdavam stan vo Karpos 1
Izdavam stan vo Karpos 1 Скопје / Карпош 1 € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

издавам стан во карпош 1, наместен, греење на струја, втор кат
Цена 200е
DarkoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Бањи Квадратура 125 m2
Dvosoben stan vo Karpos
€ 250

Dvosoben stan vo Karpos

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Se prodava stan vo Karpos 1
€ 76000

Se prodava stan vo Karpos 1

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје