mk Izdavam stan vo Aerodrom 200€ - 53417

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Izdavam stan vo Aerodrom
  • Izdavam stan vo Aerodrom
  • Izdavam stan vo Aerodrom
  • Izdavam stan vo Aerodrom
  • Izdavam stan vo Aerodrom
  • Izdavam stan vo Aerodrom
  • Izdavam stan vo Aerodrom
  • Izdavam stan vo Aerodrom
Izdavam stan vo Aerodrom Скопје / Аеродром € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат 5 кат Состојба Нов Греење Градско парно

Станот е нов,не вселуван до сега,има елементи во кујна без електрични апарати.
ДраганВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stan za studenti nasAerodrom
€ 250

Stan za studenti nas.Aerodrom

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2
PRAZEN STAN NAS AERODROM
€ 200

PRAZEN STAN NAS. AERODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM
€ 65000

SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје