• Izdavam opremen stan
  • Izdavam opremen stan
  • Izdavam opremen stan
  • Izdavam opremen stan
  • Izdavam opremen stan
  • Izdavam opremen stan
  • Izdavam opremen stan
Izdavam opremen stan Скопје / Капиштец € 1 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат 3 кат 3 кат Состојба Стар Подрум Да Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Se izdava opremen stan 40 m2 vo Kapoistec kaj Cveten pazar na 3 kat so lift,klkma,parno i 1 terasa.Ima dnevna soba so kujna i edna pomala ednokrevetna soba.Pogoden za 1 vrabotena devojka,samci ili 2 studentki
CaciВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava novo opremen stan centar
€ 350

Se izdava novo opremen stan, centar

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall
€ 76000

Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall

Соби 3 Бањи Квадратура 69 m2
Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
MKD 1350

Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје