• Itno SE prodava Stan vo Cento
  • Itno SE prodava Stan vo Cento
  • Itno SE prodava Stan vo Cento
  • Itno SE prodava Stan vo Cento
  • Itno SE prodava Stan vo Cento
  • Itno SE prodava Stan vo Cento
  • Itno SE prodava Stan vo Cento
  • Itno SE prodava Stan vo Cento
Itno SE prodava Stan vo Cento Скопје / Сингелиќ € 50000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 65 m2 Објавено 30-03-2023 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Itno SE prodava stan vo Cento na posledna 45 nad benzinskata Mak petrol,
Maja Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavame Kuka vo  nasCento
€ 140000

Prodavame Kuka vo nas.Cento

Соби 7 Бањи Квадратура 300 m2
Se prodava stan vo Rasadnik
€ 62000

Se prodava stan vo Rasadnik

Соби 1 Бањи Квадратура 61 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје