• ITNO STAN ZA PRODAZBA
  • ITNO STAN ZA PRODAZBA
  • ITNO STAN ZA PRODAZBA
  • ITNO STAN ZA PRODAZBA
  • ITNO STAN ZA PRODAZBA
  • ITNO STAN ZA PRODAZBA
  • ITNO STAN ZA PRODAZBA
  • ITNO STAN ZA PRODAZBA
ITNO STAN ZA PRODAZBA Скопје / Аеродром € 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 44 m2 Објавено 09-09-2023 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

продавам стан од 44м2 станбена површина ( со една спална соба)+ 4м2 подрум, лифт и централно парно греење.
Станот е на 7 кат од 8 ката
Се наоѓа во Аеродром до Палма наспроти Тобако 2
на ул. Владимир Комаров бр .18 Б
Цена - 65.000 евра
Со можност за договор за сериозни купувачи
- Станот е североисточен,со француски тераси
- лифт
-градско парно
- подрум
- останува кујната без шпорет и фрижидер
- комплет купатило без машина за перење
- клима уред
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Luka IvanovicВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Бањи Квадратура 125 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM
€ 65000

SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје