• GARSONJERA NA TOP LOKACIJA VO CENTAR
  • GARSONJERA NA TOP LOKACIJA VO CENTAR
  • GARSONJERA NA TOP LOKACIJA VO CENTAR
  • GARSONJERA NA TOP LOKACIJA VO CENTAR
  • GARSONJERA NA TOP LOKACIJA VO CENTAR
GARSONJERA NA TOP LOKACIJA VO CENTAR Скопје / Центар € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 26 m2 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат -

* ШИФРА 6406
Импулс недвижности издава гарсоњера на топ локација во Центар,кај Собрание.

✔ Површина 26м2
✔ бања
✔ 5-тикат со лифт
✔ Греење на струја


✔ цена 250еур + режиски трошоци

Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prazna garsonjera vo Centar
€ 160

Prazna garsonjera vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2
IZDAVAME NOVA GARSONJERA VO CENTAR
€ 200

IZDAVAME NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR
€ 200

DOMIK IZDAVA NOVA GARSONJERA VO CENTAR

Соби 1 Бањи Квадратура 30 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје