FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE


  • FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE
  • FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE
  • FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE
  • FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE
  • FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE
  • FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE
  • FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE
FUNKCIONALEN DVOSOBEN STAN SO LOKACIJA VO NOVO LISICE Скопје / Н.Лисиче € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

* ШИФРА 6175 Импулс недвижности ви нуди за издавање топол и удобен двособен стан со локација во ново лисиче,позади т.ц.Лиса ✔ 45м2, 2 соби (дневна, спална) ✔ бања + тераса ✔ 7-ми кат со лифт ✔ Греење на централно градско парно ✔ Комплетно опремен ✔ цена 300еур + режиски трошоци ☎️ Марија  Импулс агенција за недвижности
Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Novo Lisice
€ 59500

Se prodava stan vo Novo Lisice

Соби 2 Квадратура 65 m2
Se izdava prazen 2-sob stan-Novo Lisice
MKD 100

Se izdava prazen 2-sob stan-Novo Lisice

Соби 2 Квадратура 42 m2
Se prodava nov 2-sob stan 64m2-Novo Lisice
MKD 58000

Se prodava nov 2-sob stan, 64m2-Novo Lisice

Соби 2 Квадратура 64 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје