• Deloven prostor vo Staklara 650m2 so plac 922m2
  • Deloven prostor vo Staklara 650m2 so plac 922m2
  • Deloven prostor vo Staklara 650m2 so plac 922m2
  • Deloven prostor vo Staklara 650m2 so plac 922m2
Deloven prostor vo Staklara 650m2 so plac 922m2 Скопје / К.Вода € 625000 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 650 m2 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат - Состојба Реновиран Греење Друго Паркинг Откриено паркинг место

Se prodava deloven objekt, magacin, fabrika vo okrugot na poranesna Staklara, Kisela Voda, so namena G2-6 (lesna i nezagaduvacka industrija). - Vkupna povrsina na parcelata iznesuva 922m2 - Vkupna povrsina na izgraden deloven objekt (kancelarii, proizvodstveni pogoni i magacin) iznesuva 650m2 so cist imoten list. - Objektot e na dva kata so tri sanitarni cvora, trofazna struja, pristap za utovar istovar na sleper i pristap do pruga. Cena 625.000 EUR
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

GjorgjiВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava deloven prostor-kancelarija vo Centar
MKD 30000

Se prodava deloven prostor-kancelarija vo Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 20 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE
€ 200

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICKA
€ 350

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICKA

Соби 3 Бањи Квадратура 101 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје