za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 E/M2


 • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 EM2
 • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 EM2
 • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 EM2
 • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 EM2
 • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 EM2
 • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 EM2
 • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 EM2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 E/M2 Скопје / Центар € 76200 За продавање

Категорија Квадратура 83 m2 Соби 3 Евид. број258386 Телефон

Agencija domik prodava 3 soben stan 83 m2 kaj univerzalna sala, dnevna, trpezarija, kujna, spalna soba so sopstvena banja, detska , kupatilo, 2 terasi, vo nova zgrada, Cena 76.200 Evra - sifra 258386
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Домик недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
€ 77000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA

Соби 3 Бањи Квадратура 67 m2
DOMIK PRODAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK
€ 51000

DOMIK PRODAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK

Соби 2 Бањи Квадратура 53 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN KAJ KATOLICKA
€ 68200

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN KAJ KATOLICKA

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje