Се издава стан 63м2,Центар


  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
Се издава стан 63м2,Центар Скопје / Карпош € 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 63 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 2 кат 2 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се издава трособен стан 63м2 на Аминта во Центар
Станот се издава празен опремен со кујна
идеален е за деловен простор

ЦЕНА: 350е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B753
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 63м2Железара
€ 150

Се издава двособен стан 63м2,Железара

Соби 2 Бањи Квадратура 63 m2
Се издава луксузен трособен стан 63м2Карпош2
€ 250

Се издава луксузен трособен стан 63м2,Карпош2

Соби 3 Бањи Квадратура 63 m2
Се продава стан 63м2Ченто
€ 41000

Се продава стан 63м2,Ченто

Соби 3 Бањи Квадратура 63 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје