Се издава стан 63м2,Центар


  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
  • Се издава стан 63м2Центар
Се издава стан 63м2,Центар Скопје / Карпош € 350 For rent

CategoryСтан Size 63 m2 Phone
Furniture Empty Floor 2 кат floor Condition Renovated Elevator Yes Heating City heating Orientation South West

Се издава трособен стан 63м2 на Аминта во Центар
Станот се издава празен опремен со кујна
идеален е за деловен простор

ЦЕНА: 350е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B753
Урбан ЛивингTotal () real estates

Contact usHave a questions?

Similar real estates
Most searched: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје