mk Се издава Куќа во нас. Водно 1,000€ - 49101

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Водно


 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
 • Се издава Куќа во нас Водно
Се издава Куќа во нас. Водно Скопје / Водно € 1000 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 300 m2 Соби 5 Евид. број3038 Објавено 21-11-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

приземје салон со излез во двор и одвоена кујна и тоалет, прв кат мал салон, кујна со три спални и 3 бањи сопствен паркинг за 3 возила , полинаместена
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава семејна куќа 120м2Водно
€ 180000

Се продава семејна куќа 120м2,Водно

Соби 5 Бањи Квадратура 120 m2
Се издава куќа 240м2Сопиште
€ 1500

Се издава куќа 240м2,Сопиште

Соби 6 Бањи Квадратура 240 m2
Се издава куќа 400м2Пржино
€ 1700

Се издава куќа 400м2,Пржино

Соби 10 Бањи Квадратура 400 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје