mk Се издава стан во Ѓорче Петров 200€ - 50966

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан во Ѓорче Петров


  • Се издава стан во Ѓорче Петров
  • Се издава стан во Ѓорче Петров
  • Се издава стан во Ѓорче Петров
Се издава стан во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 0 m2 FB Линк Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Se izdava kompletno namesten stan so edna spalna.
Lokaciјa pocetok na Gjorce. Cena 200eur.
Marinela Koseva Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
€ 45000

Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје