mk Се издава деловен простор;Капиштец 150€ - 52966

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Се издава деловен простор;Капиштец
  • Се издава деловен простор;Капиштец
  • Се издава деловен простор;Капиштец
Се издава деловен простор;Капиштец Скопје / Скопје Центар € 150 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 15 m2 Телефон
Спрат Греење Друго

Се издава деловен простор 15м2 во Капиштец во близина на Цветен Пазар спроти Нова Македонја
Со централно парно греење
тоалет и тераса
ЦЕНА :150е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:B833
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје