za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава 3-катна куќа 305м2,Визбегово


  • Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
  • Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
  • Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
  • Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
  • Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
  • Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
  • Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
  • Се продава 3-катна куќа 305м2Визбегово
Се продава 3-катна куќа 305м2,Визбегово Скопје / Ѓорче Петров € 95000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 305 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат Подрум Да Греење На дрва Ориентација Југ Запад

Се продава 3-катна куќа од 305м2 во Визбегово
На мирно и тивко место
Куќата е на ќош и има излез на два пата
под хипотека
ЦЕНА: 95.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони
075 314 647 Миле
078 967 010 Силвана
ШИФРА:E406
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 92м2Визбегово
€ 65000

Се продава куќа 92м2,Визбегово

Соби 6 Бањи Квадратура 92 m2
МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО
MKD 0

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО

Соби 0 Бањи Квадратура 1400 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје