Се продава нов стан 103м2,Аеродром


  • Се продава нов стан 103м2Аеродром
  • Се продава нов стан 103м2Аеродром
  • Се продава нов стан 103м2Аеродром
  • Се продава нов стан 103м2Аеродром
  • Се продава нов стан 103м2Аеродром
  • Се продава нов стан 103м2Аеродром
  • Се продава нов стан 103м2Аеродром
  • Се продава нов стан 103м2Аеродром
Се продава нов стан 103м2,Аеродром Скопје / Аеродром € 120000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 103 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 9 кат 9 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се продава нов четворособен стан 103м2 во Аеродром.
Станот се наоѓа на 9ти кат со чист поглед кон градот
Организиран е со дневна ,трпезарија 3 спални соби,3 тоалети,тераса ,гаража
Зградата е во завршна фаза
ЦЕНА: 120.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:A639
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава четворособен стан 103м2Мичурин
€ 110000

Се продава четворособен стан 103м2,Мичурин

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2
Се продава трособен стан 84м2Аеродром
€ 79000

Се продава трособен стан 84м2,Аеродром

Соби 3 Бањи Квадратура 84 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје