mk Се продава Стан во нас. Керамидница 87,000€ - 57056

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Керамидница


  • Се продава Стан во  нас Керамидница
  • Се продава Стан во  нас Керамидница
  • Се продава Стан во  нас Керамидница
  • Се продава Стан во  нас Керамидница
  • Се продава Стан во  нас Керамидница
Се продава Стан во нас. Керамидница Скопје / Керамидница € 87000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 71 m2 Соби 3 Евид. број37126 Објавено 04-10-2022
активен
Телефон
Спрат 3 кат 3 кат Лифт Да Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ Запад

Се продава стан во нова зграда, спроти ФОН, празен и невселуван досега, со Имотен лист.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава стан 50м2Карпош1
€ 50000

Се продава стан 50м2,Карпош1

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава нов стан 50м2Капиштец
€ 1250

Се продава нов стан 50м2,Капиштец

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје