za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава двособен стан 52м2,Карпош 4


  • Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
  • Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
  • Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
  • Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
  • Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
  • Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
Се продава двособен стан 52м2,Карпош 4 Скопје / Карпош € 41000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 52 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Север Запад

Се продава двособен стан од 52м2 во Карпош4
на илинденска близу city mall.
Станот се наоѓа на 17 кат од 17 без косини.
Реновиран со убав поглед
Слободен паркинг.
ЦЕНА 41.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:D808
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 52м2Геге
€ 43000

Се продава двособен стан 52м2,Геге

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2
Се издава двособен стан 52м2Тафталиџе
€ 250

Се издава двособен стан 52м2,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2
Се издава двособен стан 52м2Џеваир
€ 350

Се издава двособен стан 52м2,Џеваир

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје