za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

НОВ СТАН ВО МОДЕРНА ЗГРАДА ТАФТАЛИЏЕ


  • НОВ СТАН ВО МОДЕРНА ЗГРАДА ТАФТАЛИЏЕ
  • НОВ СТАН ВО МОДЕРНА ЗГРАДА ТАФТАЛИЏЕ
НОВ СТАН ВО МОДЕРНА ЗГРАДА ТАФТАЛИЏЕ Скопје / Тафталиџе 1 MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 75 m2 Телефон
2-собен Спрат -

ID6596A Се продава нов стан во изградба во Тафталиџе на улица Прашка. Станот е со вкупна површина од 75м2, располага со една спална соба и можност за изведба на уште една, дневна соба заедно со кујна, тераса, бања и гардеробер. Станот располага со градско парно, лоциран е на осми кат од вкупно девет ката, има и гаражно место од 15м2, а се очекува да биде готов Октомври 2021 година New apartment for sale in modern building currently under construction, located in Taftalidze, near Nova High School. The apartment has a total area of 75m2, with one bedroom and the opportunity to build another bedroom, living room with kitchen, terrace, bathroom and wardrobe. The apartment has central heating, it is located on the eighth floor of a total of nine floors. The apartment has a garage of 15m2. The building is expected to be finished in October 2021.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ОПРЕМЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
MKD 0

ОПРЕМЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје