za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

*НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА*


  • НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
  • НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
  • НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
*НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА* Скопје / Аеродром € 83000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 93 m2 Телефон

Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на 7-ми / 7 кат
Цена 83000 евра
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ПредрагВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје