za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1


  • УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
  • УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
  • УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
  • УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
  • УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
  • УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
  • УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
  • УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1 Скопје / Карпош € 53500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 62 m2 Телефон
Спрат 4 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење Друго Ориентација Југ

Се продава 3,5 собен од стан 62 м2. на 4 кат во постара зграда без лифт, во Карпош 1. Има доградба од двете страни.
Се наоѓа на прекрасна локација во урбана средина во близина на ул.Рузвелтова .
Прекрасна локација, на јужна страна, светол и просторен со можност за внатрешно проектирање по желба на купецот. Има и подрум.
Во близина има факултети, основни училишта, градинки и сите други установи потребни за модерно живеење: трговски центри, банки и сл. Погоден за домување на млади семејства .
НАПОМЕНА: Со договор и доплата од 5000 Евра може да се купи исопствено затворено гаражно место .
За оваа прекрасна понуда и за повеќе информации контактирајте не` на следниве телефони:
078 967 010 Силвана
078 388 292 Зорица

ШИФРА D966

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Урбан ливинг продава трособен стан во Карпош 1
€ 100000

Урбан ливинг продава трособен стан во Карпош 1

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2
УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош кај Симпо
€ 56500

УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош кај Симпо

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
Урбан Ливинг продава 4 собен стан во Карпош 1
€ 87000

Урбан Ливинг продава 4 собен стан во Карпош 1

Соби 4 Бањи Квадратура 83 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје