Се издава Деловен простор во нас. К.Вода


  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
Се издава Деловен простор во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 2120 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 530 m2 Соби 8 Евид. број37703 Објавено 24-03-2023
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат

Се издава магацински простор на 1 кат со теретен лифт во кисела вода. Просторот може да биде преграден според потребите на изнајмувачот.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје