za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Водно


  • Се издава Деловен простор во  нас Водно
  • Се издава Деловен простор во  нас Водно
Се издава Деловен простор во нас. Водно Скопје / Водно € 400 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 65 m2 Соби 0 Евид. број23481 Објавено 12-02-2022
активен
Телефон
Спрат -

Во кругот на Клинички центар, полу сутерен за сите намени.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2
Се издава деловен простор 800м2Центар
€ 5500

Се издава деловен простор 800м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 800 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје