mk Се издава Деловен простор во нас. Водно 700€ - 49712

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Водно


 • Се издава Деловен простор во нас Водно
 • Се издава Деловен простор во нас Водно
 • Се издава Деловен простор во нас Водно
 • Се издава Деловен простор во нас Водно
 • Се издава Деловен простор во нас Водно
 • Се издава Деловен простор во нас Водно
 • Се издава Деловен простор во нас Водно
 • Се издава Деловен простор во нас Водно
Се издава Деловен простор во нас. Водно Скопје / Водно € 700 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 140 m2 Соби 9 Евид. број34256 Објавено 13-05-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат

Во ексклузивниот дел на населбата, во мала постара зграда на мирна уличка, има подрум 51 м2, гаража 18 м2 и идеална половина од големо дворно место 1305 м2
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2
Се издава деловен простор 81м2Центар
€ 400

Се издава деловен простор 81м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје