Се издава Деловен простор во нас. К.Вода


 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
 • Се издава Деловен простор во нас КВода
Се издава Деловен простор во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 0 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 550 m2 Соби 12 Евид. број22823 Објавено 16-04-2020
активен
Телефон
Спрат -

Припор, 250 м2 луксузно опремен канцелариски простор со парно греење, 200 м2 магацински простор со висина од 4,5 м со под од плочки и парно греење, 100 м2 магацински простор со парно греење.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје