mk Се издава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров 250€ - 45335

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров


 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
 • Се издава Деловен простор во нас ЃПетров
Се издава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 250 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 70 m2 Соби 0 Евид. број31300 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

се наоѓа во близина на школото Ѓ.Петров
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2
Се издава деловен простор 81м2Центар
€ 400

Се издава деловен простор 81м2,Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје