Се издава Деловен простор во нас. Аеродром


  • Се издава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се издава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се издава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се издава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се издава Деловен простор во  нас Аеродром
Се издава Деловен простор во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 250 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 40 m2 Соби 9 Евид. број2924 Објавено 08-12-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Ориентација Југ

кај ДСУ Д.Влахов, две простории
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје