za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Капиштец


 • Се издава Деловен простор во нас Капиштец
 • Се издава Деловен простор во нас Капиштец
 • Се издава Деловен простор во нас Капиштец
 • Се издава Деловен простор во нас Капиштец
 • Се издава Деловен простор во нас Капиштец
 • Се издава Деловен простор во нас Капиштец
 • Се издава Деловен простор во нас Капиштец
 • Се издава Деловен простор во нас Капиштец
Се издава Деловен простор во нас. Капиштец Скопје / Капиштец € 250 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 57 m2 Соби 7 Евид. број937 Објавено 20-11-2021
активен
Телефон
Спрат сутерен

Со 2 тоалети. Гледа на улица
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје