Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1


  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 1
Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 480 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 60 m2 Соби 9 Евид. број33369 Објавено 04-09-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Греење Градско парно

Се издава деловен простор погоден за канцеларии, 2 простории
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2
Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје