ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО


  • ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО
ДУПЛЕКС ЗА ПРОДАЖБА ВО ДЕБАР МААЛО Скопје / Капиштец MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 87 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

ID6514A Се продава комплетно реновиран дуплекс во Центар со вкупна површина од 87м2, на 6ти кат. Станот располага со две спални соби, просторна дневна соба со кујна, бања и тераса. Станот е со одличен поглед кон Водно и Скопска Црна Гора, не вселуван, и со можност да се инсталира приватно парно во самиот стан. Completely renovated duplex for sale in Center with a total area of 87m2, on the 6th floor. The apartment has two bedrooms, a spacious living room with kitchen, bathroom and terrace. The apartment has an excellent view of Vodno and Skopska Crna Gora, uninhabited, and with the possibility to install private heating in the apartment.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 182 m2
ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 180 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје