mk Се продава Куќа во нас. Козле 1€ - 43479

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Козле


  • Се продава Куќа во  нас Козле
  • Се продава Куќа во  нас Козле
  • Се продава Куќа во  нас Козле
Се продава Куќа во нас. Козле Скопје / Козле € 1 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 0 m2 Соби 5 Евид. број33038 Објавено 12-08-2020
активен
Телефон
Спрат - Подрум Да

Продава кука карабина со прозори на два спрата од една страна лепенка. со плац
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 200м2Козле
€ 210000

Се продава куќа 200м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 200 m2
Се продава куќа 100м2Козле
€ 200000

Се продава куќа 100м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
Се продава двосемејна куќа 255м2Козле
€ 300000

Се продава двосемејна куќа 255м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 255 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје