Се продава Плац во нас. Ѓ.Петров


  • Се продава Плац во  нас ЃПетров
  • Се продава Плац во  нас ЃПетров
  • Се продава Плац во  нас ЃПетров
  • Се продава Плац во  нас ЃПетров
  • Се продава Плац во  нас ЃПетров
Се продава Плац во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 42500 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 1157 m2 Соби 0 Евид. број36843 Објавено 06-08-2022
активен
Телефон
Спрат -

Се продава плац во Стопански двор 1157 м2,ЛЕСНА ИНДУСТРИЈА струја вода до самиот плац и е ограден близу клучката рамно е.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје