Се продава Куќа во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Куќа во нас Тафталиџе 1
Се продава Куќа во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 856800 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 516 m2 Соби 0 Евид. број1258 Објавено 26-01-2023
активен
Телефон
Спрат - Греење Градско парно

самостојна, 7 паркинг места во дворот заградени, сутерен+приз, 1 и 2 кат и поткровје
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа ТОП локацијаТафталиџе
€ 350000

Се продава куќа ТОП локација,Тафталиџе

Соби 6 Бањи Квадратура 257 m2
СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

Соби 4 Бањи Квадратура 165 m2
Се продава куќа 160м2Тафталиџе
€ 270000

Се продава куќа 160м2,Тафталиџе

Соби 6 Бањи Квадратура 160 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје