za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам стан во Карпош 1


  • Издавам стан во Карпош 1
  • Издавам стан во Карпош 1
  • Издавам стан во Карпош 1
Издавам стан во Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 FB Линк Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

издавам стан 40 м2 во Карпош 1 на ул. Орце Николов на 2 нивоа, преубав, на супер локација, до машински факулте, блиску до градски парк и зоолошка градина. Станот има спална соба со брачен лежај на горното ниво. Цена 250 евра.
Jelena JovanovskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје