mk Се продава Стан во нас. Водно 244,800€ - 54638

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Водно


 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
Се продава Стан во нас. Водно Скопје / Водно € 244800 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 170 m2 Соби 5 Евид. број35560 Објавено 26-11-2022
активен
Телефон
Спрат 2 кат 2 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Север Исток

Одличен стан за продажба со 3 бањи, 3 балкони ,4спални. Дуплекс со внатрешни скали кој имат алуминиумска ограда.со прекрасен поглед на Скопје.Има камин и оџак.Конструкцијата на зградата е од типот сендвич (цигла тервол цигла)со одлична изолација.Над него нема др.стан.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов трособен стан на Водно60м2
€ 84000

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
€ 156000

УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2
Се продава семејна куќа 120м2Водно
€ 180000

Се продава семејна куќа 120м2,Водно

Соби 5 Бањи Квадратура 120 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје