Се продава Стан во нас. К.Вода


  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 120000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 195 m2 Соби 5 Евид. број32984 Објавено 01-04-2020
активен
Телефон
Спрат 4 кат 4 кат Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ Запад

Се продава повеќесобен стан на две нивоа 80+120 м2 со поглед на Скопје, две бањи,долниот спрат има голема дневна, трпезарија ,кујна и гостинско ВЦ,горниот спрат располага со три спални
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 32м2Кисела Вода
€ 25000

Се продава стан 32м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 32 m2
Се продава стан 54м2Кисела Вода
€ 56000

Се продава стан 54м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
Се продава стан 70м2Кисела Вода
€ 70000

Се продава стан 70м2,Кисела Вода

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје