za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Карпош 1


  • Се продава Стан во  нас Карпош 1
  • Се продава Стан во  нас Карпош 1
  • Се продава Стан во  нас Карпош 1
  • Се продава Стан во  нас Карпош 1
Се продава Стан во нас. Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 120000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 93 m2 Соби 5 Евид. број33531 Објавено 08-03-2022
активен
Телефон
Спрат приземје

четворособен стан во близина на Полициската станциа во Карпош 1. Во моментов функционира како две станбени единици, еден двособен и еден тоособен стан со две бањи, две дневни соби и две кујни идеално за две фамилии.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
€ 41000

Се продава двособен стан 52м2,Карпош 4

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2
Се продава одличен стан 86м2КАРПОШ
€ 1350

Се продава одличен стан 86м2,КАРПОШ

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје