za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Деловен простор во нас. К.Вода


  • Се продава Деловен простор во  нас КВода
  • Се продава Деловен простор во  нас КВода
Се продава Деловен простор во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 18000 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 10 m2 Соби 7 Евид. број1012 Објавено 10-12-2021
активен
Телефон
Спрат приземје

Се наоѓа позади Нико компјутери, новоградба 10м2 + тераса.Греење на струја.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје