za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров


  • Се продава Деловен простор во  нас ЃПетров
  • Се продава Деловен простор во  нас ЃПетров
Се продава Деловен простор во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 900000 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 1000 m2 Соби 9 Евид. број34634 Објавено 18-09-2020
активен
Телефон
Спрат -

Можна е надградба на објектот по ДУП П+5 (сега е П+1)
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава деловен простор 216м2Влае
€ 800

Се продава деловен простор 216м2.Влае

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје