mk Се продава Деловен простор во нас. Аеродром 46,000€ - 55948

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Деловен простор во нас. Аеродром


  • Се продава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се продава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се продава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се продава Деловен простор во  нас Аеродром
Се продава Деловен простор во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 46000 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 25 m2 Соби 0 Евид. број36338 Објавено 20-04-2022
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат

Се продава повекјенаменски простор од 25 квадрати во трговскиот центар Бисер (Аеродром) на 1 кат.
Комплетно реновиран со нов ламинатен под,алумински излог со дупли изолациони стакла и алумински венецијанер ролетни, сопствен тоалет,климатизиран (нова клима).
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава деловен простор 216м2Влае
€ 800

Се продава деловен простор 216м2.Влае

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје