za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Деловен простор во нас. Аеродром


  • Се продава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се продава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се продава Деловен простор во  нас Аеродром
  • Се продава Деловен простор во  нас Аеродром
Се продава Деловен простор во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 38000 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 33 m2 Соби 9 Евид. број35111 Објавено 20-03-2021
активен
Телефон
Спрат приземје

Се продава наместен деловен простор ( мезанин) погоден за канцелариска работа.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава деловен простор 216м2Влае
€ 800

Се продава деловен простор 216м2.Влае

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје