za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД


  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД
ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД Охрид / Охрид € 102000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 78 m2 Објавено 02-08-2022 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат 2 кат Состојба Реновиран Греење Друго Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на комлетно реновиран трособен стан бр. 10 со вкупна површина од 68 м2 (78 м2) на бул. Туристичка бр. 48, Зграда 1, влез 1, Кат 2 со Имотен лист, во Охрид, КО Охрид 3, КП 16646 (третата воена зграда насппроти музичкото училиште, во близина на охридската гимназија и поликлиника Маџаров), Станот е со југозападна оринетација, истиот на лице место е поделен на два засебни апартмани, од кои едниот располага со дневна соба со француски балкон, засебна кујна, спална соба и купатило, а другиот само една спална соба со кујна и купатило. Терасата која е со површина од 10 м2, а која не е запишана во Имотниот лист, делумно е затворена, односно е во состав на дневната соба во едниот апартман и дел од собата во другиот апартман, а како тераса се оставени само околу 3 м2. Станот е комплет реновиран, со нови инсталции, врати, прозори, ламинат, ѕидови и истиот има можност повторно да се спои како еден трособен стан со две спални и две купатила. Се продава комплет наместен со квалитетен мебел и технички уреди и е веднаш вселив. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој, односно туристичка дејност. Зградата има и сопствен паркинг простор. Цена 102000 со можност за договор ЕУ. Информации на тел. или во просториите на агенцијата.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

АГЕНЦИЈА ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ ОХРИДВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 552Тафталиџе
€ 300

Се издава трособен стан 552,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2
Се продава трособен стан 45м2Аеродром
€ 58000

Се продава трособен стан 45м2,Аеродром

Соби 3 Бањи Квадратура 45 m2
Се продава трособен стан 80м2Хром
€ 70000

Се продава трособен стан 80м2,Хром

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје