za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД (ХРИСТО УЗУНОВ)


  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
ТРОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД (ХРИСТО УЗУНОВ) Охрид / € 70000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 84 m2 Објавено 29-10-2021 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на нов трособен стан бр. 2 со вкупна површина од 84 м2 (стан со површина од 78 м2 и тераса со површина од 6 м2) на ул. Богомилска бр. 52, во индивидуална станбена зграда 1, со засебен влез 1, Кат 1, во Охрид, КО Охрид 2, КП 10506/1, со чист Имотен лист(населба Христо Узунов, во непосредна близина на ординација Сонце). Станот е со југозападна оринетација. Располага со пространа дневна соба со трпезарија, кујна и тераса, две спални соби и подрум. Истиот е нов, зачуван, многу светол и веднаш вселив. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој. Се продава комплет наместен. Станот е комплетно климатизиран, а располага и со сопствено парно греење. Цена 70000 ЕУ со можност за договор. 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 552Тафталиџе
€ 300

Се издава трособен стан 552,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2
Се продава трособен стан 65м2Влае
€ 63700

Се продава трособен стан 65м2,Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава трособен стан 68м2Карпош 3
€ 65000

Се продава трособен стан 68м2,Карпош 3

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје