za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам плац во Долно Лисиче-Драчево


  • Продавам плац во Долно Лисиче-Драчево
  • Продавам плац во Долно Лисиче-Драчево
Продавам плац во Долно Лисиче-Драчево Скопје / Аеродром € 28000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 931 m2 Телефон
1-собен Спрат -

продавам плац во долно лисиче населба Чатал во вкупна квадратура од 931 м2, имотен лист бр 11811
има водовод,одвод,струја
јолеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 300м2Драчево
€ 110000

Се продава куќа 300м2,Драчево

Соби 7 Бањи Квадратура 300 m2
НЛИСИЧЕ 94М2 ТРОСОБЕН НА 3КАТ
€ 86000

Н.ЛИСИЧЕ 94М2 ТРОСОБЕН НА 3КАТ

Соби 3 Бањи Квадратура 94 m2
Се продава стан 79м2Ново лисиче
€ 72000

Се продава стан 79м2,Ново лисиче

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје