za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД (ХРИСТО УЗУНОВ)


  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД (ХРИСТО УЗУНОВ) Охрид / € 60000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 73 m2 Објавено 29-10-2021 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ еднособен стан бр. 4 со вкупна површина од 73 м2 (стан со површина од 58 м2 и тераса со површина од 13 м2) на ул. Богомилска бр. 52, во индивидуална станбена зграда 1, со засебен влез 1, Кат Поткровје, во Охрид, КО Охрид 2, КП 10506/1, со чист Имотен лист (населба Христо Узунов, во непосредна близина на ординација Сонце). Станот е со југозападна оринетација. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна и засебна спална, подрум, како и голема тераса на југ. Истиот е нов, зачуван, многу светол и веднаш вселив. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој. Се продава комплет наместен, истиот е климатизиран и поседува сопствено парно греење. Цена 60000 ЕУ со можност за договор. 
ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје