za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД (ХРИСТО УЗУНОВ)


  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
  • ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД ХРИСТО УЗУНОВ
ЕДНОСОБЕН СТАН ВО ОХРИД (ХРИСТО УЗУНОВ) Охрид / € 50000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Објавено 29-10-2021 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат приземје Состојба Нов Подрум Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ еднособен стан - гарсоњера бр. 1 со вкупна површина од 54 м2 и дворно место со површина од 53 м2 на ул. Богомилска бр. 52, во индивидуална станбена зграда 1, со засебен влез 1, Кат Приземје, во Охрид, КО Охрид 2, КП 10506/1, со чист Имотен лист (населба Христо Узунов, во непосредна близина на ординација Сонце). Станот е со југозападна оринетација. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна и спална, подрум, како и дворно место кое е исклучива сопственост на станот. Истиот е нов, зачуван, многу светол и веднаш вселив. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој. Се продава комплет наместен, истиот е климатизиран и поседува сопствено парно греење. Цена 50000 ЕУ со можност за договор. 
ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје