za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • стан на Водно
  • стан на Водно
  • стан на Водно
  • стан на Водно
  • стан на Водно

стан на Водно Скопје / EUR 350 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 90 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Станот се наоѓа во подмножјето на Водно. Располага со две спални соби и една дневна со кујна. Наместен е. Има еден мини тоалет, едно купатило, два балкона од кои едниот е со преубав поглед кон Скопје. Има лифт, соларно загревање на вода, паркинг простор....


БорчеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN KAJ RAMPA
EUR 220

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN KAJ RAMPA

Соби 2 Квадратура 36 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN POZADI UNIVERZALNA SALA
EUR 270

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN POZADI UNIVERZALNA SALA

Соби 2 Квадратура 47 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV DUPLEX VO CENTAR
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV DUPLEX VO CENTAR

Соби 1 Квадратура 36 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola