Се продава трособен стан 62м2,Аеродорм


  • Се продава трособен стан 62м2Аеродорм
  • Се продава трособен стан 62м2Аеродорм
  • Се продава трособен стан 62м2Аеродорм
  • Се продава трособен стан 62м2Аеродорм
  • Се продава трособен стан 62м2Аеродорм
  • Се продава трособен стан 62м2Аеродорм
  • Се продава трособен стан 62м2Аеродорм
  • Се продава трособен стан 62м2Аеродорм
Се продава трособен стан 62м2,Аеродорм Скопје / Аеродром € 62000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 62 m2 Телефон
Спрат 3 кат 3 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење Друго Ориентација Исток

Се продава трособен стан 62м2,Аеродорм
на одлична локација во Острово
Станот е на 3 ти кат без лифт
Станот е реновиран и направена фасада со термичка изолација на цела зграда
Организиран со 2спални соби,дневна,кујна со трпезарија,остава,балкон,тоалет
ЦЕНА: 62.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони
078 388 292 Зорица
078 967 010 Силвана
ШИФРА:A671
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 62м2Џеваир
€ 74000

Се продава трособен стан 62м2,Џеваир

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава трособен стан 62м2насАлександрија
€ 62000

Се продава трособен стан 62м2,нас.Александрија

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се изнајмува трособен стан 62м2Центар
€ 330

Се изнајмува трособен стан 62м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје