za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ


  • Се продава стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ
  • Се продава стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ
  • Се продава стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ
  • Се продава стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ
  • Се продава стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ
  • Се продава стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ
Се продава стан од 119м2 во ЦРНИЧЕ Скопје / Водно € 110000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 119 m2 Телефон

PRODAVAME STAN OD 120 M2 VO NASELBA CRNICE NA ULICA BANICA BR. 11-7

ZGRADATA E OD TRI KATA , A STANOT E NA 3 KAT, NEMA LIFT.

STANOT IMA SOPSTVENO PARNO GREENJE ( PODNO) SO SOPSTVENA REGULACIJA

IMA TRI SPALNI SOBI , DVE KUPATILA I GOLEMA DNEVNA SOBA SO POGLED NA SKOPJE.

VO CENATA E I PODRUM OD 8 M2.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

РобертиноВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 119м2стар Аеродром
€ 110000

Се продава стан 119м2,стар Аеродром

Соби 5 Бањи Квадратура 119 m2
Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
€ 58000

Се продава стан 56м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2
Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
€ 190000

Се продава стан 93м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 93 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici