za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Аеродром


 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
Се продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 56000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 54 m2 Соби 3 Евид. број31716 Објавено 13-01-2022
активен
Телефон
Спрат 5 кат Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

позади ТЦ Скопјанка.. Станот е со 2 спални соби, дневна кујна и тераса. Во 2005 година сменети се санирариите, нова водоводна и елекртична инсталација, ПВЦ прозори. Зградата има нова фасада и нов кров. Нема лифт, без парно.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 103м2Аеродром
€ 120000

Се продава нов стан 103м2,Аеродром

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2
Се продава стан 81м2Аеродром - Острово
€ 70000

Се продава стан 81м2,Аеродром - Острово

Соби 3 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје